Improvariace – divadelní skupina

Divadelní skupina IMPROvariace se věnuje různým podobám improvizace (divadelní sporty a zápasy v improvizaci, celovečerní improvizované hry s literární předlohou i bez ní, a mnoho dalších). Pořádáme pravidelná představení pro veřejnost, workshopy či semináře (nejen pro mládež) a rovněž programy na firemní akce.

Valentýsnký IMPROspeciál – 14. 2. 2019 v Jazz klubu Reduta (VYPRODÁNO)

Srdečně zveme všechny příznivce divadelní improvizace (a nejen ty právě zamilované) na již pravidelný improvizační večer věnovaný lásce a vztahům – Valentýnský IMPROpeciál, který se uskuteční ve čtvrtek 14. 2. 2019 od 19:00 v prostorách Jazz klubu Reduta. Uvidíte improvizace dojemné, romantické, možná lehce erotické i ironicky humorné. Tento unikátní večer si jistě užijete vy i vaši partneři a partnerky. Nemusíte se ale bát přijít do Reduty sami, třeba se právě prostřednictvím našich improvizací seznámíte s tím pravým nebo tou pravou.

Rezervace vstupenek na emailu rezervace@improvariace.cz nebo předprodej v síti GoOut.

Více informací.

IMPROzápas Výkřik vs. Bizoni – 22. 2. 2019 v Kameni (VYPRODÁNO)

Pro všechny příznivce davového šílenství a týmového fandění přinášíme další z řady zápasů v divadelní improvizaci. Skupina Výkřik se tentokrát rozhodla vyzvat nového soupeře, a to tým improvizátorů z Hradce Králové. IMPROzápas Vý.k.ř.i.k. vs. B.I.Z.O.N.I se uskuteční v pátek 22. 2. 2019 od 19:30 v Divadle KÁMEN (Nekvasilova 2, divadlokamen.cz). Proti sobě v nelítostném utkání o diváckou přízeň nastoupí dvě improvizační skupiny, které se na jevišti ještě nepotkaly. Přijďte si s námi vychutnat večer plný zábavy! Kdo nakonec zvítězí, to záleží jenom na vás!

Rezervace vstupenek na emailu rezervace@improvariace.cz

Více informací.

Filmový IMPROspeciál – 13. 3. 2019 v Jazz klubu Reduta

IMPROvariace berou útokem Hollywood. Tahle improvizovaná show „roztrhá“ smíchy vaše bránice i stříbrná filmová plátna! Chystejte zlaté Oskary, Glóby a Maliny. Filmový IMPROpeciál se uskuteční ve středu 13. 3. 2019 od 19:30 v prostorách divadelního sálu Jazz klubu Reduta. Po představení všichni hráči slavnostně otisknou svůj obličej do dlažebních kostek na Národní třídě :-) (a vznikne tak nový chodník slávy). V rámci večera uvidíte scény z vašich oblíbených filmů jak je neznáte – se zcela novým dabingem, sehrané v novém obsazení, improvizované na vaše témata.

Rezervace vstupenek na emailu rezervace@improvariace.cz nebo předprodej v síti GoOut (zde). 

Více informací.

MuSe logo

Řekli jsme...

“Soudružky? Jsou! Jsou to družky?”

- Vanda a Honza U.

Z galerie

dsc_6472 dsc_8870

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace