Načítám Akce

« All Akce

Celovečerní improvizované HUNGER GAMES – 29. 3. 2019 v Kameni

Březen 29 @ 19.30 - 22.00

120Kč

Obyvatelům kapitolu i všech přilehlých distriktů na vědomost se dává, že IMPROvariace se vydávají k neprobádanému žánru postapokalytického sci-fi. Celovečerní improvizované HUNGER GAMES se uskutečnív pátek 29. 3. 2019 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8, divadlokamen.cz). Nejen skalní fanoušci tohoto žánru si nemůžou tento neopakovatelný divadelně improvizační večer nechat utéct. Na jevišti se totiž výjimečně potkají všichni vaši oblíbení improvizátoři. Kdo z nich ale přežije do konce? Improvizovaný boj o život může začít!

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti všech našich improvizátorů. Pohotová reakce, vtip, schopnost zaujmout – to jsou jen některé vlastnosti, které jim pomohou přežít (předpokládá se též střelba z luku, boj na blízko aj.) V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady na motivy kultovního románu a filmové trilogie HUNGER GAMES. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků.

Rezervace vstupenek probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 120 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz

info@improvariace.cz

rezervace@improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
Březen 29
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
120Kč

Místo konání

divadlo Kámen
Nekvasilova 2
Praha 8, Czech Republic
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Její duše putovala jako slepec po neoznačeném chodníku.”

- Honza K.

Z galerie

dsc_9747 IMG_4646

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace