Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Celovečerní improvizovaná hra: Deník Bridget Jones – 20. 10. 2017 v Kameni

20.10.2017 @ 19.30 - 22.00

100Kč

Jak by řekla sama hlavní hrdinka: „Toto je rozhodně příležitost pro malinkatý kalhotky!“

Podzim je ten správný čas pro pravou romantickou komedii! Proto si pro vás soubor IMPROvariace připravil opravdovou lahůdku – Celovečerní improvizovanou hru: Deník Bridget Jones, která se uskuteční v pátek 20. 10. 2017 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra linky B, Invalidovna). Nekorunovaná královna všech komedií a pohodlného spodního prádla ve zcela improvizovaném podání!

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Pro dámy to budou především disciplíny sjezd po hasičské tyči a procítěný zpěv písně „All by myself“. Podíváme se ale také na zoubek všem dílům a verzím tohoto slavného filmového a literárního díla. 

V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady na motivy této skvělé komedie. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich odrostlých diváků. Která z našich dívek si zahraje: „verbálně nevyspělou starou pannu, která pije jako duha, kouří jako tovární komín a oblíká se jako vlastní matka“, ale kterou milují davy diváků a čtenářů po celém světě? :-) A najde konečně svého pana Dokonalého? A který z našich chlapců to bude?

Rezervace probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
20.10.2017
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
100Kč
Webová stránka:
http://www.improvariace.cz

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

divadlo Kámen
Nekvasilova 2
Praha 8, Czech Republic
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Pane obža … obžálce.”

- Vanda

Z galerie

DSC_4830 img_8886_1

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace