Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Celovečerní improvizovaná hra HVĚZDNÝ PRACH – 30. 11. 2018 v Kameni

30.11.2018 @ 19.30 - 22.00

120Kč

„Co dělají hvězdy? Září! Co dělají improvizátoři? Taky září … ale na jevištích!“

Podzim je časem magických příběhů a ani soubor IMPROvariace nezůstane pozadu. Brány fantasy světa se nám po roce opět znovu otevřou v Celovečerní improvizované hře – HVĚZDNÝ PRACH, která se uskuteční v pátek 30. 11. 2018 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra B Invalidovna). A budou padat hvězdy, tak si nezapomeňte něco přát! :-)

V první části večera budete jako obvykle svědky divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Která z našich dívek se rozzáří nejvíce (nebo bude mít největší potenciál upadnout) a stane se tak pro tento večer hvězdou? Který z chlapců je spíše statečným Tristanem a který naopak zrádným Septimem? O tom rozhodnete vy! V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná fantasy hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků. 

Rezervace probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!)Cena jedné vstupenky je 120 Kč.

Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
30.11.2018
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
120Kč

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

divadlo Kámen
Nekvasilova 2
Praha 8, Czech Republic
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Samozřejmě že beru prášky, vždyť jsem věděc”

- Pavel

Z galerie

img_1538 img_4548

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace