Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Celovečerní improvizovaná španělská telenovela – 27. 4. 2018 v Kameni

27.4.2018 @ 19.30 - 22.00

120Kč

„Improvizace plná vášně je lepší, než vášeň plná improvizace!“ (citát IMPROvariace)

Poslední celovečerní improvizovaná hra letošní sezóny se ponese v karmínových barvách: barvách lící rdící se Consuely, když ji manžel přistihne se zahradníkem; barvách rozzuřeného obličeje Roderiga, když mu otec neodkáže dědictví; barvách pláště toreadora Juana, pod kterým se vášnivě miloval s farářovou dcerou Mariou; barvách … no asi už všichni pochopili. :-) Celovečerní improvizovaná španělská telenovela se uskuteční v pátek 27. 4. 2018 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra B Invalidovna). Večer plný vášně, citů, španělských jmen a improvizace, který si nesmíte nechat ujít.

V první části večera budete jako obvykle svědky divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Pokocháte se ladnými křivkami těl našich dam i pánů, vyždímáte z nich uvěřitelné i neuvěřitelné emoce a potom jim určíte role, které budou hrát. V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná španělská telenovela ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků. 

Rezervace probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!)Cena jedné vstupenky je 120 Kč.

Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz

 

Podrobnosti

Datum:
27.4.2018
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
120Kč

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

divadlo Kámen
Nekvasilova 2
Praha 8, Czech Republic
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Samozřejmě že beru prášky, vždyť jsem věděc”

- Pavel

Z galerie

DSC_0328 IMG_4340

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace