Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Celovečerní improvizovaná legenda: KRÁL ARTUŠ – 26. 1. 2018 v Kameni

26.1.2018 @ 19.30 - 22.00

120Kč

Poslyšte legendu o statečném králi Artušovi, který se svými rytíři sedával u kulatého stolu. Příběh o hrdinství, statečnosti, lásce a zradě plný kouzel a magie. Celovečerní improvizovaná legenda: KRÁL ARTUŠ se uskuteční v pátek 26. 1. 2018 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra linky B, Invalidovna). Jako předloha nám poslouží jak samotné legendy, knihy i filmové adaptace a samozřejmě vaše nápady. :-)

V první části večera budete jako obvykle svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich zkušených improvizátorů. Který z našich mužů prokáže dostatek síly, aby se zhostil vytažení excaliburu ze skály? A který naopak prokáže moudrost, aby se mohl stát Merlinem? Která z našich dívek se zhostí krásné ale přelétavé Guinevry? To vše rozhodnete právě vy!

V druhé části večera potom vznikne jedinečná a neopakovatelná improvizovaná divadelní hra ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady. Nic není předem připraveno a vše vzniká na místě přímo před zraky našich diváků. Závěr příběhu je tedy zcela ve vašich rukách.

Rezervace probíhají na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 120 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace

www.improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
26.1.2018
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
120Kč

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

divadlo Kámen
Nekvasilova 2
Praha 8, Czech Republic
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Samozřejmě že beru prášky, vždyť jsem věděc”

- Pavel

Z galerie

dsc_3385_resize mg_1413

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace