Načítám Akce

« All Akce

IMPROzápas Výkřik vs. Bizoni – 22.2.2019 v Kameni

Únor 22 @ 19.30 - 22.00

120Kč

„Fotbal? Hokej? To už je dávno pasé. Správný fanoušek fandí divadelní improvizaci.“

Pro všechny příznivce davového šílenství a týmového fandění přinášíme další z řady zápasů v divadelní improvizaci. Skupina Výkřik se tentokrát rozhodla vyzvat nového soupeře, a to tým improvizátorů z Hradce Králové. IMPROzápas Vý.k.ř.i.k. vs. B.I.Z.O.N.I se uskuteční v pátek 22. 2. 2019 od 19:30Divadle KÁMEN (Nekvasilova 2, divadlokamen.cz). Proti sobě v nelítostném utkání o diváckou přízeň nastoupí dvě improvizační skupiny, které se na jevišti ještě nepotkaly. Přijďte si s námi vychutnat večer plný zábavy! Kdo nakonec zvítězí, to záleží jenom na vás!

Dva týmy se utkají v krátkých improvizacích na vaše témata a náměty. Uvidíte oblíbené kategorie jako červená knihovna, žánry filmu, smrt v 1. min., rozhlasová hra, babylon a mnohé další. Na dodržování pravidel a fair play bude dohlížet nekompromisní a přísný hlavní rozhodčí. Pouze Vy však rozhodnete svým hlasování, který ze dvou soupeřících týmů se stane vítězem celého večera.

REZERVACE vstupenek (nutná!) probíhá prostřednictvím emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena na uvedený email (bez potvrzení není rezervace platná). Cena jedné vstupenky je 120 Kč.

Těšíme se na viděnou

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
Únor 22
Čas:
19.30 - 22.00
Cena:
120Kč

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

divadlo Kámen
Prague, Czech Republic + Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Můžeš utíkat na vlak. Zpátky mezi ty Vaše slepice, kozy a … děti co se Vám tam všude povalujou.”

- Vanda

Z galerie

dsc_8591 img_0082

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace