Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kuchařský IMPROspeciál – 14. 3. 2018 v Jazz klubu Reduta

Březen 14 @ 19.00 - 20.30

120Kč – 150Kč

„Ne hlad, ale improvizace je nejlepší kuchař!“ 

Kdo dnes nevaří, jako by nežil. Kuchařské pořady, rady a tipy se na nás valí ze všech stran. Čím jsme starší, tím méně pijeme a více jíme. Proto jsme se i my rozhodli jít s dobrou. Všechny jedlíky a kuchtíky zveme na vskutku labužnický zážitek – Kuchařský IMPROspeciál, který se uskuteční ve středu 14. 3. 2018 od 19:00 v michelinské restauraci Jazz klub Reduta (Národní 20, Praha 1). K jídlu budeme podávat hlavně domácí humor (pozor, neplést s humrem). Takže ruličky do ručky a … dobrou chuť! :-)

Jako překrm budeme servírovat šest zkušených, dobře propečených divadelních improvizátorů. Jako hlavní chod budou improvizace dlouhé i krátké na vaše témata a náměty, týkající se jídla a všeho okolo něj. Dezert obstarají kuchařské příhody ze života – našeho i vašeho (a především ze života naší moderátorky). Celým večerem vás provede šéfkuchařka naší restaurace – Péťa.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek (pro ty, kteří nechtějí stát dlouhé fronty) probíhá prostřednictvím sítě GoOUT nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Podrobnosti

Datum:
Březen 14
Čas:
19.00 - 20.30
Cena:
120Kč – 150Kč
Webová stránka:
http://www.improvariace.cz

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

Jazz club Reduta
Národní 20
Praha 1, Česká republika
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Pane obža … obžálce.”

- Vanda

Z galerie

img_8721 impro_canon-30

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace