Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Valentýnský IMPROspeciál – 14. 2. 2018 v Jazz klubu Reduta

14.2.2018 @ 19.00 - 20.30

120Kč – 150Kč

Srdečně zveme všechny příznivce divadelní improvizace (a nejen ty právě zamilované) na již pravidelný improvizační večer věnovaný lásce a vztahům – Valentýnský IMPROpeciál, který se uskuteční ve středu 14.2.2018 od 19:00 v prostorách Jazz klubu Reduta. Uvidíte improvizace dojemné, romantické, možná lehce erotické i ironicky humorné. Tento unikátní večer si jistě užijete vy i vaši partneři a partnerky. Nemusíte se ale bát přijít do Reduty sami, třeba se právě prostřednictvím našich improvizací seznámíte s tím pravým nebo tou pravou.

Skryjte se pod rouškou středeční valentýnské noci a přijďte si s námi užít večer plný zábavy. Improvizovat budeme na vaše témata o slastech i strastech, které láska přináší, o vztazích, o rozkoších, touhách až úchylkách, za které se stydíte, nestydíte … nebo byste se měli stydět. Diskrétnost a stoprocentní zdraví našich hráčů zaručeno! :-)

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

A po kvalitním humoru je čas na kvalitní hudbu – zůstaňte u nás ještě o pár hodin déle! V Redutě na Vás čeká koncert čarokrásné herečky a zpěvačky Terezy Krippnerové s jejím výtečným bandem The Masters. Program na valentýnský večer jako víno! :-)

S láskou v srdci se těšíme na viděnou v Redutě!

Podrobnosti

Datum:
14.2.2018
Čas:
19.00 - 20.30
Cena:
120Kč – 150Kč

Pořadatel

IMPROvariace
Email:
info@improvariace.cz
Webová stránka:
www.improvariace.cz

Místo konání

Jazz club Reduta
Národní 20
Praha 1, Česká republika
+ Google Mapa

MuSe logo

Řekli jsme...

“Žena mužům, kterým vládne … běda, běda, běda!”

- Pavel

Z galerie

DSC_1393 DSC_4736

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace