Muse – múzický seriál

Nová improvizační forma divadelního uskupení IMPROvariace nese název MUSE, čili MÚzický SEriál, a přináší tak na jeviště u nás ojedinělou neviděnou formu seriálu.

V pravidelných intervalech budou moci diváci sledovat osudy svých oblíbených postav, a to vždy po dvou dílech v jednom večeru. Do obou dílů budou moci zasahovat, ovšem do každého trochu jiným způsobem. V době mezi jednotlivými dvojdíly mohou na facebookových stránkách postav sledovat jejich každodenní život a pomáhat jim s řešením jejich problémů. Z nich budou předvybrány tři nejzajímavější, ze kterých diváci těsně před začátkem prvního dílu daného večera vyberou jeden, na jehož řešení bude děj postaven. Pro druhý díl večera vyberou o přestávce jednu z postav, kolem které se bude točit děj druhého dílu.

Na těchto internetových stránkách bude s každým odehraným večerem přibývat popis toho, co se stalo v minulých dílech. Diváci, kterým by některý z dílů utekl, nebo kteří by začali navštěvovat pravidelně až pozdější díly, tak neztratí přehled o celé dějové lince seriálu.

V minulých dílech jste viděli

Umělecká mládež našeho města mezi sebou už od nepaměti soupeří pod záštitou dvou vzdělávacích institucí. První tábor patří pod uměleckou akademii, která je plná pravidel, přísných řádů, teoretických termínů, zákazů a příkazů. Její studenti precizně ovládají vše, co si pod pojmem … Celý příspěvek

Postavy

Kristýna „Kiki“ Krásová

Oskar Krása

Valerie Šímová

Libor Kratochvíl

Karin Pekari

Nela Polničková

Tomáš Vyskočil

Taťána Volfová

Erika Kruzová

Sandra Kratochvílová

Nina Vrbová


MuSe logo

Řekli jsme...

“Upírka gumila ...a to je jméno, nebo sloveso?”

- Petra H.

Z galerie

dsc_8942 IMG_4538

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace