Pro firmy

Nabízíme naše služby také pro firemní i soukromé akce, prezentace, semináře, večírky, apod. Pro více informací nás kontaktujte emailem nebo na telefonu uvedeném v sekci Kontakty.

Doprovodné animace

Improvizované scénky a výstupy jako doprovodné animace seminářů, přednášek, školení a propagačních akcí

Na základě seznámení s obsahem a účelem akce improvizátoři zábavnou formou ztvárňují, případně akcentují, konkrétní momenty podle přání prezentující strany. Ve výsledném tvaru přítomnost improvizované složky zaručí větší míru pozornosti a zájmu příjemce, a zároveň přináší ozvláštnění stále stejně vypadajících seminářů nebo školení zábavnou formou.

Divadlení improvizace jako doplňkový program

Improvizační vystoupení jako vhodný, zábavný a poutavý doplňkový program pro formální i neformální akce

Krátké improvizace s užitím různorodých divadelních technik a prostředků (některé improvizace jsou veršované, jiné v kategoriích připomínajících žánry jako western nebo červená knihovna, pantomimické, pohybové i pouze zvukové) v podání zkušených improvizátorů pobaví a zároveň zaujmou účastníky firemních večírků, společenských akcí, prezentací a dalších událostí. Témata a náměty pro jednotlivé improvizace určují samotní diváci, vhodná délka je od 30ti minut do 1 hod. Improvizační vystoupení jsou ovšem flexibilní a je možné je časově i tématicky přizpůsobit programu akce.

Moderování

Pro vaše firemní i soukromé akce můžete využít zkušené improvizátory jako moderátory a průvodce celým programem

Jednotlivci, dvojice i skupiny se postarají o hladký průběh večera a zábavu všech zúčastněných.

Interaktivní program

Improvizovaný doplňkový program, ve kterém se vedle zkušených improvizátorů zapojí i dobrovolníci z řad diváků

Osvojení základních improvizačních technik formou nenáročných her a cvičení poslouží jako aktivní zábava vhodná pro menší skupiny a uzavřené kolektivy v rámci neformálních akcí, jako jsou vánoční večírky nebo soukromé firemní oslavy.

Soukromé divadelně-improvizační představení

Uspořádáme pro vaši firmu soukromé divadelně-improvizační představení, které můžete využít jako pozornost pro své klienty, obchodní partnery, zaměstnance, atd.

Na výběr je z osvědčených improvizačních forem:

  • Improvizační zápas dvou týmů složený z krátkých zábavných improvizací na divácká témata, přičemž vítězný tým celého večera určují diváci svým hlasováním.
  • V rámci celovečerní improvizované hry se diváci setkají se zrychlenou podobou divadelního života. V první části večera proběhne konkurz zaměřený na herecké, pohybové a hlasové dovednosti našich improvizátorů. Ti posléze vytvoří jedinečnou hru na náměty a témata diváků, kterou dovedou ke slavnostní premiéře.

Standardní délka obou představení jsou 2 hodiny s jednou přestávkou. Prostory pro jednotlivá představení poskytují divadla, se kterými soubor Improvariace spolupracuje.

MuSe logo

Řekli jsme...

“Byl vlahý večer v sadu na panství. Hraběnka seděla v korunách stromů – popíjela čaj a žvýkala tabák.”

- Vanda a Fanda

Z galerie

dsc_29 dsc_7021

Jsme vidět...

Líbíme se ti…?

Na Facebooku se můžeš přidat ke skupině Improvariace a na Youtube si přihlásit odběr novinek. Budeš tak vždy ihned informován(a) o novém představení, nebo zajímavém videu, které jsme připravili.

Facebook - Skupina Improvariace

YouTube - Skupina Improvariace