Addams Family / celovečerní improvizovaná hra
již proběhlo

31. 03. 2023 od 19:30

Zcela improvizovaný příběh nejslavnější hororové rodiny bude zábavně strašidelný i strašidelně zábavný!

Celovečerní improvizovaná hra Addams Family vás vyděsí i pobaví v pátek 31. 3. od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra B Invalidovna). Usaďte se pohodlně do svých elektrických křesel a zábava může začít!

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich improvizátorů. Vy rozhodnete o tom, jakých rolí se jednotliví improvizátoři zhostí. Která z našich bude celý večer vrhat svůdně šedivý, pruhem světla osvětlený pohled jako Anjelica Huston v roli Morticie? Komu z našich pánů budeme poprvé v historii našich her líčit pleš strýčka Festera? A kdo si zahraje ruku? Následovat bude zcela improvizovaná hra inspirovaná seriálovou i filmovou předlohou (původní i novodobou) a hlavně vašimi nápady a náměty, jak ji ještě vylepšit. Vše záleží jenom na vás!

Rezervace vstupenek probíhá na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 200 Kč dospělý / 150 Kč student.

Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2, Praha 8-Karlín