Filmový IMPROspeciál
již proběhlo

22. 01. 2020 od 19:30

IMPROvariace berou znovu útokem Hollywood. Tahle improvizovaná show „roztrhá“ smíchy vaše bránice i stříbrná filmová plátna! Chystejte zlaté Oskary, Glóby a Maliny. Filmový IMPROpeciál se uskuteční ve středu 22. 1. 2020 od 19:30 v prostorách divadelního sálu Jazz klubu Reduta. Po představení všichni hráči slavnostně otisknou svůj obličej do dlažebních kostek na Národní třídě 🙂 (a vznikne tak nový chodník slávy)

V rámci večera uvidíte scény z vašich oblíbených filmů jak je neznáte – se zcela novým dabingem, sehrané v novém obsazení, improvizované na vaše témata … doplněné budou skutečnou filmovou projekcí, kvalitním zvukem a živou hudbou v podání našeho velmistra Petra, který je talentovanější bratr Morriconeho. Vše ve 3D i bez speciálních brýlí! O zábavu jistě nebude nouze.

Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás na prvním představení roku 2020!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).