Celovečerní improvizovaná hra FROZEN
již proběhlo

25. 10. 2019 od 19:30

Zima pomalu přichází! A s ní i první letošní celovečerní improvizovaná hra v podání souboru IMPROvariace. Ještě než do kin vtrhne druhé pokračování milované i nenáviděné disneyovky, podíváme se na její zcela improvizovanou verzi: FROZEN / LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ se uskuteční v pátek 25. 10. 2019 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8). Smíchem jistě roztají i ti největší bručouni, protože o zábavu jistě nebude nouze.

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje schopnosti a možnosti našich improvizátorů. Pokusí se vás zmrazit svými pohotovými reakcemi, vtipem a nadhledem. Následovat bude zcela improvizovaná hra na motivy FROZEN, ovlivněná vašimi autorskými náměty a nápady. Zároveň přiřadíte hercům jejich role. Výpravné kostýmy, tuny umělého sněhu, speciální zvukové efekty i světelné efekty z dílny našeho technického mága Tomáše a možná nám ZOO Praha půjčí i soba! Prostě nezapomenutelný večer, který si nesmíte nechat ujít.

Rezervace vstupenek probíhá na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!).

Cena jedné vstupenky je 120 Kč. Budeme se těšit na viděnou!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2, Praha 8-Karlín

Více o formátu

Celovečerní improvizovaná hra

Celovečerní improvizovaná hraje druhem improvizačního divadla tzv. dlouhých forem. V první části večera jsou diváci svědky divadelního konkurzu, který prověří schopnosti a možnosti všech zúčastněných improvizátorů (pohybové, hlasové, herecké, atd.). Během přestávky vyplní diváci program chystané hry, přiřadí každému hráči roli, upřesní charakter některých postav, určí výrazné dějové zvraty. Následně je jeden z vyplněných programů vylosován. Podle něj vzniká důsledná simulace divadelní hry, rozdělené do třech dějství po 15ti minutách.

Celovečerní improvizované hry vznikají na základě již existujícího literárního díla, divadelní hry, filmového scénáře a jiných materiálů. Mezi ty neúspěšnější patřily např. Večer Tima Burtona, Byl jednou jeden život, Star Wars, Hry o trůny, Pán prstenů, Harry Potter, Večer Williama Shakespeara a mnoho dalších.

Tento formát můžete vidět přibližně jednou za dva měsíce v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8).