IMPROshow herci vs. improvizátoři
již proběhlo

28. 09. 2022 od 19:30

Konečně nás čeká dlouho odkládaný souboj divadelních múz, na který jen tak nezapomenete. Představení, které se mělo uskutečnit v březnu 2020, ale jakýsi covid tomu chtěl jinak. Tentokrát to ale zvládneme – i když budeme muset hrát ve dvou svetrech!

Prkna co znamenají svět zažijí začátkem nové sezóny další skutečný souboj divadelních titánů. Ve středu 28. 9. 2022 od 19:30 nás v divadelním sále Jazz klubu Reduta čeká již páté pokračování jedinečné IMPROshow pořádaná souborem IMPROvariace, ve které se střetnou HERCI a IMPROVIZÁTOŘI. Kdo bude mít navrch? Herci nebo improvizátoři? Stanislavskij nebo Johnstone? Herecká postava nebo asociace? Cena Thálie nebo titul Mistr improvizace? Jsou rozdílní nebo úplně stejní? U toho prostě nesmíte chybět!

Na jevišti představí herci: Lenka Zbranková, Veronika Svojtková, Jaroslav Slánský a Radim Madeja (který není v improvizaci už žádným nováčkem). Improvizační barvy budou hájit naši nejzkušenější: Peťa, Vanda, David a Štýfa. Dva týmy stojící proti sobě a přitom tvořící společně. Čekají je disciplíny herecké i improvizační a samozřejmě záludná a zábavná zadání a témata od přítomných diváků. Ti také rozhodnou o vítězi celého klání.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut (zde) nebo přímo v Jazz clubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 200 Kč / 150 Kč (studenti, senioři).

Těšíme se na vás.

IMPROvariace
www.improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1