IMPROzápas – „zpátky ke kořenům“
již proběhlo

28. 02. 2020 od 19:30

IMPROvariace se vrací ke svým kořenům. Nenechte si ujít střetnutí dvou týmů v tradičním zápase v divadelní improvizaci. Krutá improvizační bitva, kterou pro vás pořádá soubor IMPROvariace (www.improvariace.cz), vypukne v pátek 28. 2. 2020 od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8, stanice metra B – Invalidovna). Proti sobě nastoupí naše kompletní služebně starší sestava. Vaše bránice nebudou ušetřeny! Který tým bude nakonec lepší? A umíme ještě vůbec hrát zápas?

Přijďte si s námi vychutnat večer plný zábavy v krátkých improvizacích na vaše témata a náměty v rozličných kategoriích (např. babylon, poetická, červená knihovna, western, žánry filmu, smrt v 1. min a mnoho dalších). Proti sobě nastoupí dva týmy těch nejzkušenějších improvizátorů. Na dodržování pravidel bude dohlížet nekompromisní hlavní rozhodčí. Pouze Vy však rozhodnete svým hlasováním po každé improvizaci, který z týmů se stane vítězem celého večera.

REZERVACE vstupenek probíhá prostřednictvím emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!). Cena jedné vstupenky je 120 Kč.

Těšíme se na viděnou při velké improvizační bitvě v Kameni!

IMPROvariace
www.improvariace.cz
info@improvariace.cz
rezervace@improvariace.cz

Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2, Praha 8-Karlín

Více o formátu

Zápas v divadelní improvizaci

Improvizační zápasy nebo též zápasy v divadelní improvizaci v sobě mísí základní prvky dvou zdánlivě odlišných odvětví, totiž divadla a sportu. Dva týmy hráčů se pod dohledem hlavního rozhodčího utkávají v krátkých improvizacích (2-3 min.) na divácká témata. Jednotlivé improvizace jsou omezeny nejen časově, tematicky a pravidly, na jejichž dodržování rozhodčí dohlíží, ale také použitými divadelními technikami – některé improvizace jsou veršované, jiné v kategoriích připomínajících žánry jako western nebo červená knihovna, pantomimické, pohybové i pouze zvukové. Přestože týmy soupeří mezi sebou o diváckou přízeň a body ve výsledném skóre, hráči obou týmů musí improvizace tvořit společnými silami a spolupracovat na výsledném tvaru.