KRIMI IMPROspeciál
již proběhlo

20. 11. 2019 od 19:00

„Kde není žalobce, není ani soudce.“ (latinský citát)
„Kde není improvizace, tam není sranda.“
(prostě pravda)

Tentokrát se vydáme po stopách zločinu v rámci KRIMI IMPROpeciálu, který se uskuteční ve středu 20. 11. 2019 od 19:00 v jazzovém sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). Připravte se přiznat svoje nejhorší prohřešky a nekalosti. Každý divák od nás bude po zásluze potrestán – smíchem! 🙂

V rámci divadelní show budou zkušení improvizátoři souboru IMPROvariace hrát na vaše témata, zadání, zkušenosti a historky. Zavzpomínáme si společně na vaši první krádež (protože aspoň ten bonbónek sourozenci někdy sebral každý), daňový podvod (ale říká se tomu optimalizace) nebo vraždu (bez komentáře). Připomeneme si nejslavnější české i zahraniční zločince a jejich osudy. Dodnes neobjasněným zločinům se pokusíme přijít na kloub, vyzkoušíme různé vyšetřovací metody a prověříme funkčnost našeho policejního systému. Zakládají se vtipy o policajtech na pravdě? To by měl vědět nejlíp moderátor celého večera – Honza. 

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).

Nejbližší představení: