Literární IMPROspeciál
již proběhlo

12. 06. 2019 od 19:00

Konec další povedené improvizační sezóny je tady a s ním i poslední IMPROspeciál v Redutě. Ještě než vyrazíme na prázdniny je třeba zabalit si nějakou hodnotnou literaturu (protože kdo má přes rok čas číst, že?). S výběrem správného titulu nám zajisté pomůže Literární IMPROpeciál, který se uskuteční ve středu 12. 6. 2019 od 19:00 v jazzovém sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). Od předních příček literárních žebříčků až po naprosté braky. Vše v rámci večera plného humoru a improvizace. A kdo ví, co nás čeká mezi řádky. 🙂

V rámci naší show budou zkušení divadelní improvizátoři hrát na vaše témata a zadání. Listovat budeme poklady české i světové literatury, stejně jako příběhy z vašich i našich životů, které by občas také vydali na obsáhlý román (horor, detektivku, sci-fi – doplňte dle vlastního uvážení). Večerem provede přední česká bohemistka, která češtinu a literaturu studovala opravdu dlouho – Helenka. 

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).