MISTR IMPROVIZACE 2019
již proběhlo

17. 05. 2019 od 19:30

Konec další divadelní sezóny je tady. A my již tradičně musíme s jejím vrcholem společně vybrat jednoho MISTRA IMPROVIZACE za rok 2019 z řad našeho divadelního souboru IMPROvariace. Lítý boj o titul a putovní pohár se uskuteční v pátek 17. 5. 2019 od 19:30 v Divadle Karla Hackera (Klapkova 26, stanice metra C – Kobylisy, www.divadlokh.cz). Úřadující několikanásobný mistr roku 2018 – Peťa Vodehnalová vás provede celým večerem ve velkém stylu a v závěru předá putovní pohár svému nástupci. Kdo to bude? Přijďte o tom rozhodnout právě vy!

V jubilejním desátém ročníku proti sobě nastoupí výběr našich zkušených improvizátorů v krátkých improvizacích na vaše témata a zadání. Nebudou však soupeřit ve dvou týmech, ale každý sám za sebe – o vaši přízeň i body ke svému vlastnímu výslednému skóre. Diváci tedy společně rozhodnou svým hlasováním, který improvizátor večer skončí předčasně a který to dotáhne až k titulu MISTR IMPROVIZACE.

Rezervace vstupenek probíhají prostřednictvím emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace Vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná). Cena jedné vstupenky je 150 / 120 Kč.

Budeme se těšit na viděnou.

IMPROvariace
info@improvariace.cz
www.improvariace.cz

Divadlo Karla Hackera
Klapkova 26, Praha 8 - Kobylisy

Více o formátu

Mistr improvizace

Formát, ve kterém proti sobě soupeří jednotlivci o body ke svému vlastnímu skóre (zaznamenané na výsledkové tabuli). Improvizátoři se rozlosovávají do improvizací náhodně, tak aby vždy každý odehrál stejný počet improvizací. Ty mohou být z ranku zápasových kategorií, ale i jiných hereckých nebo improvizačních cvičení či náhodných zadání od moderátora a diváků. Po určitém počtu improvizací vypadává hráč s nejmenším počtem hlasů. Na konci je korunován jeden vítěz – mistr improvizace pro daný rok, který získá putovní pohár.

Soubor IMPROvariace nasazuje tento formát již několik let v závěru divadelní sezóny v Divadle Karla Hackera (Klapkova 20, Praha 8), oslavuje další společně strávený rok a také tak trochu své pomyslné narozeniny.