Narozeninový IMPROspeciál / IMPROvariace slaví 20 let!
již proběhlo

22. 10. 2021 od 19:30

Divadelní soubor IMPROvariace slaví 20 let na jevišti. A jak jsme slíbili, naše kulaté výročí s vámi oslavíme ve velkém stylu. V rámci NAROZENINOVÉHO IMPROspeciálu, který se uskuteční v pátek 22. 10. 2021 od 19:30 netradičně v Divadle NoD (Dlouhá 33, Praha 1), se představí kompletní sestava vašich oblíbených improvizátorů.

Budeme hrát na vaše témata a náměty, vzpomínat, rekapitulovat, děkovat že jsme/jste to vydrželi tak dlouho a hlavně se bavit.  Připomeneme si všechny improvizační formáty, které jsme si za dobu naší existence s velkým či ještě větším úspěchem vyzkoušeli. Čeká vás nefalšovaný zápas dvou týmů v divadelní improvizaci pod dohledem přísné a kruté rozhodčí, ukázka z kostýmované celovečerní hry i show plná vašich nejoblíbenějších improvizací, jako: filmový dabing s velkým promítacím plátnem, zpívaná za doprovodu našeho hudebního mistra Petra a mnoho dalšího.

Na konci večera vás čeká křest našeho výročního kalendáře, který nafotil fotograf Karel Navrátil (www.karelnavratil.cz). Všichni členové souboru se nechali nafotit jako postavy z improvizací, které si za svoji kariéru zahráli. Toto vskutku umělecké dílo s nedozírnou sentimentální hodnotou si budete moci po skončení večera zakoupit.

Vstupenky se prodávají pouze prostřednictvím GoOut zde.

Přijďte si s námi připít na (alespoň) dalších 20 let společné srandy! Moc se na vás těšíme.

Helena, Lenka, Léňa, Lucka, Mája, Mařenka, Petra, Péťa, Vanda, Veronika, David, Fanda, Lukáš, Michal, Petr, Radek, Štýfa & Honza

IMPROvariace

Divadlo NoD
Dlouhá 33, Praha 1