POMÁDA / celovečerní improvizovaná hra

15. 03. 2024 od 19:30

Muzikálová legenda se stane předlohou další celovečerní improvizované hry souboru IMPROvariace. Připravte si hára! Improvizovaná POMÁDA se uskuteční v pátek 15. 3. od 19:30 v Divadle Kámen (Nekvasilova 2, Praha 8 – stanice metra B Invalidovna). O zábavu jistě nebude nouze!

V první části večera budete svědky nelítostného divadelního konkurzu, který otestuje pohybové, pěvecké i herecké nemožnosti našich improvizátorů. Která z našich děvčat se vydá ve stopách Olivie Newton-John a ztvární romantickou Sandy? A který z pánů nám předvede „svůj auťák“ (vzhledem k tomu, že víme, v čem naši chlapci skutečně jezdí, bude to sranda!) Následovat bude zcela improvizovaná hra inspirovaná ikonickou filmovou předlohou a hlavně vašimi nápady a náměty, jak ji ještě vylepšit. Vše záleží jenom na vás! Večerem na Rydell high vás provedou Mája & Honza.

Rezervace vstupenek probíhá na emailu rezervace@improvariace.cz. Úspěšná rezervace vám bude v nejkratším možném termínu potvrzena emailem (bez potvrzení není rezervace platná!). Cena jedné vstupenky je 250 Kč dospělý / 200 Kč student.
Budeme se těšit na viděnou!
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2, Praha 8-Karlín