Postapokalyptický IMPROspeciál
již proběhlo

23. 09. 2020 od 19:30

Přežili jsme? Přežili jsme!  Alespoň prozatím. Stará improvizační sezóna díky kulturní apokalypse ani pořádně neskončila a už je tu nová! A s ní se vrací i pravidelné improvizační večery souboru IMPROvariace v Redutě. Hned v rámci toho prvního pořádně oslavíme naše společné přežití. Postapokalyptický IMPROpeciál se uskuteční ve středu 23. 9. 2020 od 19:30 v bezpečném protiatomovém krytu = dolním divadelním sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).  Na jevišti se vám představí všichni vaši oblíbení improvizátoři (tedy alespoň ti, co jsou ještě naživu a schopni improvizovat). O zábavu tak určitě nebude nouze.

V rámci naší show budou zkušení divadelní improvizátoři hrát na vaše témata, zadání, zkušenosti a karanténní historky. Podíváme se, o co všechno jsme v uplynulých šesti měsících přišli. Připomeneme si společně zásady úspěšného přežití a proti všem katastrofám minulým i budoucím budeme bojovat zbraní nejúčinnější – totiž humorem! Smích totiž léčí a tuhle vakcínu pro vás máme ještě dřív než Rusko. Celým večerem vás provede mistr přežití a prepper – Honza.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Hrozně se na vás těšíme (protože už máme fakt absťák)!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).