Sourozenecký IMPROspeciál
již proběhlo

25. 09. 2019 od 19:00

Nová improvizační sezóna začíná a s ní se vrací i pravidelné improvizační večery v Redutě. V rámci toho prvního se podíváme na zoubek našim drahým bratříčkům a sestřičkám. Sourozenecký IMPROpeciál se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 19:00 ve společném pokojíčku = jazzovém sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). Společné hry, objevování světa a jeho pravidel, rvačky a hádky, soutěžení o rodičovskou pozornost i poťouchlé naschvály předvedeme s nadhledem a humorem. O zábavu jistě nebude nouze.

V rámci naší show budou zkušení divadelní improvizátoři hrát na vaše témata, zadání, zkušenosti a historky. Připomeneme si také slavné sourozenecké dvojice historie, nebo se podíváme na to, jak by mohli vypadat sourozenci slavných jedináčků (pokud by nějaké měli). Pokusíme se najít odpověď na odvěkou otázku – mají to těžší starší, nebo mladší sourozenci? Moderování večera se zhostí naše impro-sestra – Péťa. 

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se na vás!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).

Nejbližší představení: