Valentýnský IMPROspeciál
již proběhlo

14. 02. 2022 od 19:00

Srdečně zveme všechny příznivce divadelní improvizace (a nejen ty právě zamilované) na již pravidelný improvizační večer věnovaný lásce a vztahům – Valentýnský IMPROpeciál, který se uskuteční v pondělí 14. 2. 2022 od 19:00 v prostorách Jazz klubu Reduta. Uvidíte improvizace dojemné, romantické, možná lehce erotické i ironicky humorné. Tento unikátní večer si jistě užijete vy i vaši partneři a partnerky. Nemusíte se ale bát přijít do Reduty sami, třeba se právě prostřednictvím našich improvizací seznámíte s tím pravým nebo tou pravou. O zábavu jistě nebude nouze.

Skryjte se pod rouškou valentýnské noci a přijďte si s námi užít večer plný zábavy. Improvizovat budeme na vaše témata o slastech i strastech, které láska přináší, o vztazích, o rozkoších, touhách až úchylkách, za které se stydíte, nestydíte … nebo byste se měli stydět. Diskrétnost a stoprocentní zdraví našich hráčů zaručeno! 🙂 Večerem vás provede nepoučitelný romantik Honza.

Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta. Vstupenky je možno též rezervovat na adrese rezervace@improvariace.cz. Cena jedné vstupenky je 150 Kč studenti a senioři / 200 Kč dospělý.

S láskou v srdci se těšíme na viděnou v Redutě!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1