Vánoční IMPROspeciál
již proběhlo

20. 12. 2021 od 19:30

Vloni Vánoční IMPROspeciál nebyl. Poštěstí se nám potkat se letos? Byl by to krásný dárek na konci zase ne tak krásného roku, nemyslíte? Přijďte si odpočinout a pobavit se v čase předvánočních zmatků, kdy na poslední chvíli balíte kapra, smažíte stromeček a zdobíte dárky na naši již tradiční improvizační show. Velký VÁNOČNÍ IMPROspeciál se uskuteční v pondělí 20. 12. 2021 od 19:30 v divadelním sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). O vaši zábavu se postará kompletní sestava improvizačního souboru IMPROvariace. O zábavu jistě nebude nouze!

Podíváme se společně na Vánoce a vše co k nim patří. Improvizovat budeme na vaše témata, náměty, vánoční příběhy, štědrovečerní radosti i starosti. Jenom se smiřte s tím, že nezapálíme Františka (ani letos nám to jeho manželka Lenka nedovolí) a místo Ježíška položíme do jesliček nějakou naši improvizační drobotinu (záleží, která z našich IMPROmatek svoje potomstvo zapůjčí). Společně se tak se vší parádou rozloučíme s rokem 2021, který byl sice „na půl“, ale zase jsme v něm oslavili naše kulaté narozeniny.

Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 150 Kč student / 200 Kč dospělý.

V případě omezení kulturních akcí se chystáme představení vysílat on-line, o svoje vstupenky a dávku humoru a oblíbené improvizátory tak rozhodně nepřijdete!

Těšíme se opět na viděnou v předvánočním čase v Redutě.

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1