Vánoční IMPROspeciál
již proběhlo

18. 12. 2019 od 19:30

Přijďte si odpočinout a pobavit se v čase předvánočních zmatků, kdy na poslední chvíli balíte kapra, smažíte stromeček a zdobíte dárky na naši již tradiční improvizační show. Velký VÁNOČNÍ IMPROspeciál se uskuteční ve středu 18. 12. 2019 od 19:30 v divadelním sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). O Vaši zábavu se postará kompletní sestava naší „služebně starší“ party, kterou velmi dobře znáte, takže o zábavu jistě nebude nouze.

Podíváme se společně na Vánoce a vše co k nim patří. Improvizovat budeme na vaše témata, náměty, vánoční příběhy, štědrovečerní radosti i starosti. Jenom se smiřte s tím, že nezapálíme Františka (ani letos nám to jeho manželka Lenka nedovolí) a místo Ježíška položíme do jesliček Johanku nebo Árona (záleží, která z našich IMPROmatek svoji drobotinu půjčí). Společně se tak se vší parádou rozloučíme s rokem 2019 plným krásných improvizačních zážitků.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těšíme se opět na viděnou v předvánočním čase v Redutě.

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).