Zvířátkový IMPROspeciál
již proběhlo

17. 04. 2019 od 19:00

Srstka i Kubišová budou mít velkou radost (ale doufáme, že nejen oni). Další z našich pravidelných IMPROspeciálů bude totiž věnovaný všem čtyřnohým mazlíčků, ale i ostatním zvířátkům co běhají, létají, plazí se nebo plavou. Zvířátkový IMPROpeciál se uskuteční ve středu 17. 4. 2019 od 19:00 v jazzovém sále Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1). Ať už milujete pejsky, kočičky, nebo dáváte přednost větší exotice, svoje mazlíčky nechte tentokrát raději doma. Vzít ale můžete manželku, rodinu, kamarády nebo kolegy z práce. Bavit se budete určitě všichni.

V rámci naší show budeme improvizovat na vaše témata a zadání o radostech i starostech, které nám soužití se zvířátky přináší. Jaké by to bylo, slyšet co si naše zvířátka o nás myslí? A co kdyby svět ovládali oni a ne my? Kam se hrabe Orwell. Večerem vás jako moderátor provede milovník zvířat především pečených, vařených i jinak upravených – Honza.

Rezervace vstupenek prostřednictvím emailu: rezervace@improvariace.cz Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě GoOut nebo přímo v Jazz klubu Reduta na telefonním čísle 224 933 487. Cena jedné vstupenky je 120 Kč student / 150 Kč dospělý.

Těší se na vás v Redutě, na mou duší, na psí uši!

Reduta Jazz Club
Národní 20, 110 00 Praha 1

Více o formátu

IMPROspeciál

Improvizační show, která má vždy jednotící téma: např. Valentýnský speciál, Hudební speciál, Muzikálový speciál, Erotický speciál, Filmový speciál, Školní speciál a mnoho dalších. Hodinu a půl dlouhý program je složen z volnějších improvizací tzv. krátkých forem, které vznikají na základě témat přítomných diváků. S humorem a nadhledem glosují a předvádí vše, co zrovna hýbe společností a světem.

IMPROspeciály můžete vidět pravidelně jednou měsíčně v Jazz klubu Reduta (Národní 20, Praha 1).